Po dlouhé době, mnoha životních změnách, tragédiích a otevřených možností, je čas znovu otevřít rubriku týdenního přehledu.

Máme nasněžíno

První sněžení sice neúspěšně proběhlo minulý týden, nicméně se zdá, že současná nadílka už nějaký ten den – měsíc nejspíš vydrží. A tak přikládám foto:

[singlepic id=57 w=410 h=330 float=center]

Ano, je to nanic. Člověka nebaví ten sníh stále dokola odhazovat, zbavovat se depresí a zůstávat zalezlý doma, ale přesto má tento čas své zvláštní kouzlo, které přivádí zapadlé vzpomínky a hraje na naši nostalgickou notu.

 

PRASÁRNA TÝDNE:

Pravidelnou inspiraci získávám na adrese pooh.cz, kde rozhodně není o tipy na exoty nouze. A stále mě nepřestává udivovat, že jsem tak tupej, že nedokážu vydělávat na něčem podobném jako seo-traffic.cz. V podstatě bych k této práci nepotřeboval nic jiného, než základní znalost práce na facebooku. Celé to „haló“ okolo SEO dost dobře nechápu a když navíc někdo přijde s tím, že SEO ovlivní vytvořením stránek na FB a následným sehnáním lidí, kteří ji označí „líbí se mi“, zavání se to sprostotou, protože za to má ještě zaplatit. Platit za něco, co si můžete udělat sami? Takže při dalším výkazu práce sepíšu kolik lidí jsem pro danou společnost na FB stránku pozval fanoušků a za každého si vezmu dejme tomu sto korun :D. Rozhodně skvělý způsob, jak přijít k penězům. Nechtěl bych však být na místě provozovatele, který rozesílá spamy a ještě se chvástá „odborností“.

[singlepic id=58 w=410 h=330 float=center]

zdroj obázku: http://www.pooh.cz/upload/img/1000/seo_traffic_01.jpg

 

NETRADIČNÍ POHLED NA ČECHY

Několikrát jsem o Gottlandu slyšel i četl, ale až teď jsem se k němu dostal a zhltl tuhle knihu za několik hodin. Bravurní popis naší společnosti očima Poláka. Zajímavosti o známých událostech historie i současných myšlenek českého prostředí. Rozhodně kniha knih, kterou si musím někdy sehnat do své domácí knihovny.

 

ČLÁNEK TÝDNE

Jsem opravdu mile překvapen tím, jaký zájem je o článek „Dnes jsem čelil kybernetickému útoky“. Také množství komentářů jsem ještě u žádného svého článku (ani na dřívějších stránkách) neměl. A jsem za to opravdu rád, což mě přivádí k dalšímu bodu.

 

ZAMĚŘENÍ

Od nového roku plánuji udat svým stránkám jasně daný směr. Nejspíš bych udržel recenze, ale sjednotil jejich sekci. Dále bych zavedl sekci o pc, kam bych psal své tipy a různé postřehy a případná doporučení či „rady“. K tomuhle nápadu mne dovedl zájem o rady s odstraněním viru. Ještě zauvažuji, zda jít cestou subdomén a romankrasa.eu nechat jen jako rozcestník pro další weby s odkazováním…uvidím, jaká cesta bude nejschůdnější.

 

A hudební tip na závěr:

embedded by Embedded Video

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.